NEOFICIÁLNÍ FANKLUB JASONA ISAACSE

PŘEHLED členů fanklubu zde

Od 1.5.2011 již nebudou rozesílány e-maily s oznámením o aktualizaci. Děkuji za pochopení

Chcete dostávat oznámení o aktualizacích těchto stránek, mít novinky "doma" i když dojde k výpadku serveru a stránky jsou nefunkční nebo když bude exkluzivní, nebo časově omezená zpráva? Pokud ano, staňte se členy Neoficiálního fanklubu Jasona Isaacse a máte vše zajištěno! A to bez členských poplatků!

Jak bude vše probíhat?

Po vyplnění a odeslání
přihlašovacího formuláře bude vaše jméno přidáno do Přehledu členů FC a při příští aktualizaci vám přijde oznamovací e-mail. Pokud do 5 dnů od Vašeho zaregistrování na této stránce neuvidíte vaše jméno mezi členy fanklubu (údaje o členech vkládám "ručně" - nezobrazí se automaticky po vyplnění formuláře!) a ani vám nepřišla uvítací zpráva či oznámení provedené aktualizaci, napište mi. Díky!

Druhy informačních zpráv

1. Oznámení o aktualizacích těchto stránek - krátká, heslovitá zpráva
2. Rychlé zpravodajství - zprávy mimo aktualizaci, nebo časově omezené (především JI nečekaně v TV;-)
3. Při výpadku serveru - zaslání nejdůležitějších zpráv přímo na Váš e-mail

UPOZORNĚNÍ o zasílání zpráv přes mobil:

Rozesílání vlastníkům Eurotelu bylo ukončeno, jelikož server www.sms.cz přes který jsem hromadně zprávy rozesílala, vykazoval chyby a jeho provozovatelé nereagovali na moje žádosti o nápravu.

Oskar počínaje 22.11.2004 začal požadovat náhodný kód ke každé zprávě a proto již není možné bezplatně zasílat tyto smsky z hromadného zasílání zpráv na www.sms.cz:-( Vzhledem k velkému počtu členů není možné kód zadávat ručně a proto budou zprávy formou SMS zasílány pouze majitelům Eurotelu. Ostatní budou dostávat zprávy na e-mailové adresy. Děkuji za pochopení.

Eurotel omezil bezplatné zasílání SMSek z internetu. Je možné zaslat pouze 60 znaků a zbytek operátor vyplní reklamou;-( SMSky uživatelům Eurotelu budou kratší, s tím že "nechtěnou" reklamu nemůžu ovlivnit;-o

T-Mobil 4.2.03 zrušil bezplatnou SMS bránu na internetu. Od tohoto data není možné odesílat SMS zprávy přes internet jen z www.t-zones.cz a přístup k této službě budou mít jen registrovaní členové. Služba je navíc placená. Uživatelům, kteří mají zvolenou službu MobileBox Easy (jako já), tak mohou za měsíc odeslat jen 20 bezplatných zpráv. Jelikož by mi to pro všechny nestačilo, budu SMSky (do sítě T-Mobile) posílat pouze uživatelům, kteří nemají e-mail a nebo v případě nutnosti "bleskového" zpravodajství. Děkuji za pochopení. 

Jason Isaacs On-line (vzhledem k nulové návštěvnosti byl chat na quicku k 30.6.06 zrušen)
Od 9.12.04 mohou členové našeho fanklubu využívat klubovou místnost na Quicku pod názvem Jason Isaacs On-line. K dispozici je klubový chat, zasílání zpráv, kalendář, sdílení obrázků aj. Po registraci do Quicku a následně po přihlášení do našeho on-line klubu budete zařazeni mezi čekatele a po mém schválení vám bude do aplikace umožněn přístup. Až nás bude více, tak se dohodneme na určitých hodinách, kdy se budeme scházet abychom se nemíjeli. Těším se na vaši návštěvu;-)