ZKURVENÁ EXISTENCE

(The Last Minute)
2001 Velká Británie / USA
Režie: Stephen Norrington
Hrají: Max Beesley, Emily Corrie, Tom Bell, Ciarán McMenamin, Jason Isaacs, Kate Ashfield, ...
Drama/Thriller; 104 min.

Role Jasona Isaacsa: Percy

Od 3.7.2003 v českých kinech. Kde se film hraje najdete např. na
Seznamu.

Drama o vzestupu a pádu mladého a talentovaného modela Billyho.
Jason ve filmu (jak jinak) ztvárnil roli opravdu brutálního zlouna Percyho a dokonce bude zpívat!!! a to píseň "I’ve Got You Under My Skin“.

Recenze s kladnou kritikou Jasona najdete na stránkách Česko-Slovenské filmové databáze.
Další recenze filmu (včetně zmínky o Jasonovi) je na stránkách
Cinemy. Redakce tohoto časopisu ohodnotila film 40%.

Recenze od Lilith Mnohokrát děkuji!
"Nedávno jsem byla v kině na filmu Zkurvená existence (další film do sbírky), už chápu, proč byl přístupný od 15. Byl to drastický, místy až nechutný snímek (např. "milující se" psi, či gayové) a nebýt tam Jason, nestálo by to za moc. Nápad byl velice zajímavý, ale o postupu při natáčení by se dalo polemizovat. Jason se objevil ve 2 scénách a zpíval 2 písničky. Poprvé "I've got you under my skin" po tom, co dal asi 4xhlavičku DJovi, který místo pouštění desek nechutně rapoval. Luskal při tom prsty stepoval a ještě stačil flirtovat. Bylo to v originále s titulkama, takže jsem mohla ocenit jeho krásný zpěv. Nutno dodat, že ani tanec nebyl k zahození. Po druhé zpíval písničku, která začínala slovy: když muž miluje ženu. Začátek jsem bohužel neslyšela, protože se celé kino rozchechtalo, jelikož ji začal zpívat poté, co praštil jednoho chlápka do obličeje kovářským kladivem (ne, nepřežil to) a prsty v kožené rukavici z kladiva setřel krev a pronesl větu: "Jo, Percy to s kladivem fakt umí."
...
Na Jasonovi byla 2x vidět krev, poprvé to bylo, když dával hlavičku tomu DJovi, to jí měl na čele a nebyla jeho. Pak ho do krku kousnu nějakej pes a on byl postříkán tentokrát vlastní krví. Nejspíš mu to ale nijak nevadilo, když pak ještě zabil toho chlapa a zpíval."


Autorkou screenshotů je Vig
/Před jejich použitím na Vašich stránkách mě, prosím, kontaktujte! Děkuji
http://jason.euweb.cz